Šola v naravi 1. dan

Ob prihodu na Debeli rtič, smo se najprej odpravili na raziskovanje okolice. Prva aktivnost je bila lov na zaklad. Popoldan smo preverili temperaturo morja, učitelji pa so preverili tudi nase plavalne sposobnosti. Po večerji smo se odpravili na večerno zabavo z naslovom Najbolj odštekan stil.

Šturci imamo državno prvakinjo v skoku v višino

Veronika Ferjančič, učenka 8. razreda OŠ Šturje, je državna prvakinja v skoku v višino.

Na posamičnem finalnem tekmovanju v atletiki, ki se je v sredo, 5. 6. 2024, odvijalo v Slovenski Bistrici, ji je uspel neverjeten dosežek; preskočila je 158 cm, kar ji je prineslo zlato medaljo in njen najboljši osebni rezultat.

Po 15 letih je to nov najboljši šolski rezultat pri starejših deklicah.

Veronika, iskrene čestitke!

Učitelji ŠPO

Državno modelarsko tekmovanje

V maju je potekalo državno modelarsko tekmovanje.

V disiplini letalskega modelarstva, kategoriji A1, Tekmovanje s prosto letečimi jadralnimi modeli letal – kategorija F1H (A-1)
so učenci naše šole dosegli naslednje izjemne rezultate:
1. mesto: Svitan Ipavec Vodopivec
2. mesto: Jaka Trebižan

3. mesto: Vida Škrlj

5. mesto: Matija Krečič

Najboljši trije so se udeležili tudi zaključne prireditve Zotkini talenti v Cankarjevem domu.

Čestitke.

Naša vizija

Naše poglavitno poslanstvo je kakovostno vzgojno izobraževalno delo.
Prednostna naloga pa skrb za dobre medosebne odnose
na vseh ravneh (učenci, starši, učitelji)
z željo, da bi se vsakdo med nami dobro počutil.