V tem tednu smo pouk popestrili z različnimi dejavnostmi oz. vsak dan namenili čas dejavnosti, ki je bila otrokom v veselje in sprostitev. Z igro na prostem smo dali domišljiji prosto pot. Otroci so brez danih pripomočkov ustvarili čudovite kreacije iz naravnih materialov ter odigrali različne igre vlog po lastni zamisli. Ob tem so tudi razvijali veščine medsebojnega sodelovanja. Obudili smo tudi spomine na igre njihovih staršev in starih staršev, ki so bile še posebej zanimive. Preizkusili smo tudi spretnost naših prstkov in izdelali ropotuljice iz odpadnega materiala ter z njimi spremljali pesmice. Z učenci višjih razredov smo se spoznavali ob različnih družabnih igrah. Veseli smo bili obiska članov pravljičnega krožka, ki so nam prestavili svojo avtorsko pravljico. Teden smo popestrili tudi z obiskom policista, ki jim je dal koristne napotke za varno pot v šolo. V četrtek so otroci prišli v šolo v družbi svoje najljubše igrače. Zadnji dan pa smo se posladkali s čokoladnimi vaflji.